Zeynep Dereli
Kurucu & CEO

Değerli Velilerimiz ve Sevgili Öğrencilerimiz,

Tink ile geleceğin çok yönlü öğrencilerini yetiştirecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hazırlıktan 12. sınıfa kadar eğitim veren Türkiye’nin ilk teknoloji  lisesi Tink olarak, bütün öğrencilerimizin amaçlarına ve ihtiyaçlarına yönelik akademik ve uygulamalı bir eğitimi hedefliyoruz.

Eylül 2017’de İstanbul’da eğitim ve öğretime başlayan okulumuzda, öğrencilere geleceğin teknolojik yetkinliklerini kazandırıp onları geleceğin liderleri olarak yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

Tink’te öğrencilerimize zengin, ilham veren ve ufuk açıcı bir öğrenme ortamı sunuyoruz. Verdiğimiz eğitimle gençlerimizin bilgisini, kavrayışını ve yeteneklerini geliştiriyor ve onları toplumun tüm alanlarına adapte olabilen, nitelikli ve sorumlu bireyler haline getiriyoruz.

Eğitimimiz, disiplin ve çalışkanlık konularında öğrencilerimizden yüksek beklentileri olan öğretmenlerimiz tarafından veriliyor. Eğitim sistemimizde en son teknolojileri kullanıyor, üst seviye eğitim veriyor ve çok istikrarlı sınav sonuçlarımız ile gençlerimizi üniversiteye hazırlıyoruz.

Ders dışı aktivitelerle de öğrencilerimizin okul hayatına katılımını sağlıyoruz. Çünkü ancak mutlu bir öğrenci, başarıya doğru yürür. Bunu sürdürmek için de öğrencilerimizin nasıl davranması gerektiğiyle ilgili hazırlanmış temel ve önemli kurallarımızı özenle uyguluyoruz.

Gençlerimizin eğitimi benim için çok önemli olduğundan, onları sonraki hayatlarında başarıya ulaştıracak geniş kapsamlı bir müfredatın uygulanması için bizzat elimden geleni yaptım ve yapmaya devam edeceğim. Velilerimiz, vereceğimiz özel hesaplarla öğrencilerimizin gelişimlerini Tink Online sistemden takip edecekler. Öğrencilerimizin başarısı için veli ve okulun iletişim içinde olmaları çok önemli buluyoruz.

Büyük hedeflerle başlayacağımız eğitim dönemi için hepimize başarılar diliyorum.

Zeynep Dereli
Kurucu & CEO

Geleceğin Eğitimini Birlikte Konuşalım, Tıklayın